PVC

koberce

Podlahové krytiny z PVC jsou dlouhodobě oblíbené pro své vynikající vlastnosti, atraktivní vzhled, množství desenů i cenovou dostupnost.Kvalitativními estetickými i užitnými hodnotami splňují všechny požadavky namoderní podlahy. Snadno se udržují a vyznačují se vysokou odolností proti opotřebení, která rozhodujícím způsobem určuje jejich životnost v konkrétním prostoru. Naše firma nabízí šírokou škálu druhů v šířích 150, 200, 300, 350, 400, 500 od různých výrobců.Forbo Gamrat Lino Fatra Tarkett Polyfor


S výběrem správného PVC Vám rádi pomůžeme. Naše společnost realizuje velkou část zakázek z PVC zn. Novilon. Jde o luxusní PVC s různou třídou zatížení PVC jež je dáno velikostí nášlapné vrstvy od výrobce FOBRO.

Novilon se dělí :

  • Novilon Prima – PVC do domácí střední zátěže
  • Novilon Viva - PVC do vysoké domácí až nízké komerčí zátěže
  • Novilon Nova – PVC do vysoké domácí až vyšší komerčí zátěže
  • Novilux Struktura - PVC určené vyloženě do komerčního užití

Novilon je svojí strukturou, vlastnostmi, vzhledem i kvalitou jedinečný měkčený vinyl nabízený v rolích 2,3 a 4 m šíře. Nosnou vrstvou materiálu je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo, dlažba a jiné).

Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva. Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu. Výsledkem je kvalitní, ekologicky nezávadné PVC, poskytující maximální komfort při jejím užívání. Diamond Seal- Stejně jako přírodní diamant, také Diamond Seal představuje tvrdost, odolnost proti poškrábání a trvanlivost. PVC poskytuje také vynikající ochranu proti otěru a skvrnám od rozlitých tekutin na PVC. Vrstva Diamond Seal zajišťuje přirozeně jemný lesk a vysoce realistický design, který je obchodní značkou kolekce podlahovin PVC Novilon. Aquagrip- Všechny řady PVC Novilon mají funkci Aquagrip – jedinečný bezpečnostní prvek – který znamená, že PVC nijak významně neztrácí přilnavost ani při postřiku nebo polití vodou popř. jinou kapalinou. Znamená to, že podlaha z PVC vašeho domu je krásná, praktická a bezpečnější pro chůzi po ní. Noviclean- Vrchní vrstva určená pro snadné čištění, která také chrání PVC před vznikem skvrn způsobených znečištěním a otěrem.

Kvalita zavazuje. Společnost Forbo si je vědoma vysoké kvality PVC Novilon, proto na tyto PVC poskytuje záruku 20 let. PVC Novilon je prvotřídní materiál, který pokud je položen a udržován v souladu s pokyny uvedenými v záručním letáku bude dlouho sloužit a vypadat reprezentativně.

Všechna práva vyhrazena © 2019 Koberce Prim., Powered by spam blocker