Laminátové podlahy

Naše společnost nabízí laminátové podlahy značky Quick-Step. Samozřejmostí je odborné poradenství při výběru laminátové plovoucí podlahy a její instalace.

Proč zrovna laminátová plovoucí podlaha Quick-step?

Přečtěte si několik následujících vět a dojdete bezesporu k přesvědčení,že laminátové plovoucí podlahy Quick-Step je jedinečná pro:

Authentic - je povrchová úprava laminátové plovoucí podlahy, která zdůrazňuje a kopíruje motiv dřeva, tak že je k nerozeznání od kvalitní dřevěné podlahy.


Natural Authentic - je jedinečná technika, která ještě věrněji zrcadlí vzor a reliéf motivu dřeva. Vaše laminátová plovoucí podlaha se může nyní honosit originálním vzhledem a vyvolávat jedinečný dojem masivní dřevěné podlahy.

 

Living Surface - Tato povrchová úprava plovoucí podlahy představuje hmatatelnou, hloubkovou strukturu dřeva v rustikálních prkenných designech podlah a přírozený vzhled.

 

Povrchová struktura Country Surface je dokonalým zrcadlem ručně hoblovaných podlah ve venkovskému stylu. Můžete vidět i cítit mistrovu ruku na každém prkně.

 

Laminátová plovoucí podlaha Quick-Step Perspective mají po dlouhých stranách zkosenou hranu tak, že po spojení dvou lamel dohromady se vytvoří útlá v-drážka. V-drážka je dekorována designem, který koresponduje s povrchovou úpravou podlahy.

 

Perspective vytváří pocit zvětšeného interiéru v perfektní harmonii s přírodou Laminátová plovoucí podlaha Quick-Step Perspective 4 má V-drážku nejen v podelných spojích, ale navíc i na kratších spojích podlahy. V-drážky jsou pokryty stejným vzorem jako povrch podlahy, za účelem docílení celkově překrásného a originálního efektu po celé ploše.

 

Micro-Perspective byl zdokonalen speciálně pro malá prkna laminátové plovoucí podlahy Quick-Step ELEGANCE a pro dlaždice z přírodního kamene Quick-Step QUADRA. Velmi jemné v-drážky na prknech nebo dlaždicích jsou ve stejném designu nebo barevném odstínu jako povrch. Dávají vaší podlaze jedinečný nádech přírody.

 

Natural variation - u všech dekorů laminátových plovoucích podlah Quick-Step ELEGANCE a Quick-Step NOBLESSE je 18 nebo 54 odlišných vzorů dřeva, vytvořených v souladu s přírodními odstíny. Tato technika je téměř k nerozeznání od skutečnosti.

 

SML 3-Optic - tato unikátní kombinace tří různých délek prken (malé, střední, dlouhé) zajišťuje realistický a rozmanitý efekt plovoucí laminátové podlahy. To znamená, že vždy položíte luxusní, trvanlivou laminátovou podlahu s elegantním vzhledem kvalitní prknenné podlahy.

 

Contour Artisanal - každé prknolaminátových plovoucích podlah Quick-Step COUNTRY má zahloubené okraje, které můžete spatřit u hoblovaných podlah. Tento exkluzivní a pokrokový vývoj byl inspirován tradičně vyráběnými podlahami.

 

Patina Surface -při teto technice se na dřevo nanáší vrstva barvy, která se poté setře. Barva zůstává v pórech a nepravidelné struktuře laminátové plovoucí podlahy, kde vytváří efekt vybělení.

Všechna práva vyhrazena © 2019 Koberce Prim., Powered by spam blocker