Koberce

koberce

V naší prodejně nabízíme širokou škálu výběru koberců.


 

Základním vodítkem pro Vaše rozhodnutí o koupi nového koberce jsou informace o druzích, kvalitě a ceně nabízených koberců.

Štítek u každého jednotlivého koberce Vás informuje o materiálu, ze kterého je koberec vyroben, možnostech použití koberce a ceně koberce.

Koberce se vyrábí:

  • ze syntetických materiálů polyamid
  • z polypropylenu
  • z kombinace obou materiálů
  • z podílem vlny
  • ze 100% vlny
.

Tyto materiály tvoří kobercový vlas. Podklad koberce je vyráběn ze dvou základních materiálů, polypropylenové mřížky,tzv. aktionbacking (AB) nebo filcový podklad.Filc zvláště u bytových koberců vytváří lepší tepelnou a izolační vrstvu koberce.

Jednotlivé druhy koberců různé kvality mají cíleně určenou vhodnost použití od obývacího,dětského pokoje, ložnice přes chodby až kanceláře či speciální koberce pro banky,hotely a další maximálně zatěžované koberce.

 

Kvalifikovaný prodavač Vám dokáže propočítat, kolik koberce budete pro Váš prostor potřebovat s ohledem na nastavování koberce a zakřivení místnosti.Pokud jste si jisti požadovaným rozměrem koberce,za každých okolností přidejte alespoň pár centimetrů jako rezervu koberce právě z důvodů nerovných tvarů zdí a místností.

 

Koberec se pokládá na rovnou, suchou a čistou podlahu buď celoplošným nalepením a nebo v klidových prostorách do rozměru 25m2 je možno koberec fixovat oboustrannou lepící páskou.

 

Další možností finální podoby je jeho obšití koberce. Dle výběru ze vzorkovnic obšívacího materiálu Vám tuto službu rychle a levně provedeme.

Všechna práva vyhrazena © 2019 Koberce Prim., Powered by spam blocker