Prodejna podlahových krytin

koberceProdejna podlahových krytin provozuje svoji maloobchodní činnost ve vlastní prodejně v Krnově na Hlavním náměstí 48/16.

 

Prodejna nabízí veškeré druhy podlahových krytin jako jsou bytové a zátěžové koberce,kusové koberce,kobercové čtverce, čistící zóny, bytové a objektové PVC, dále podlahové krytiny jako korek, laminátové a dřevěné podlahy, také příslušenství k podlahovým krytinám jako jsou stěrky, lepidla, laky, lišty atd. od renomovaných výrobců jimiž jsou Uzin, Thomsit, Bona a mnoho dalších

 

Prodejna podlahových krytin zajišťuje veškerý servis, týkající se instalace všech druhů podlahových krytin od zaměření,odborné konzultace, přes výběr vhodné podlahové krytiny až po samotnou montáž podlahové krytiny, která je prováděna odborně vyškolenými pracovníky. V prodejně se mimo podlahové krytiny nabízí také bytové doplňky jako garnýže, ubrusovina, koupelnové rohože a další.

 

koberce

Podlahové krytiny je nutno řádně udržovat,proto v prodejně najdete pro Vámi vybranou podlahovou krytiny také přípravek na údržbu a ošetření podlahové krytiny. Nejvíce se v prodejně objevují přípravky pro veškeré druhy podlahových krytin zn.Dr.Schutz.

 

Obšívání podlahových krytin-koberců je prováděno nově přímo na prodejně.

 

V prodejně podlahových krytin přijímáme platební karty VISA,VISA elektron, Maestro,Eurocard/MasterCard atd.

Všechna práva vyhrazena © 2019 Koberce Prim., Powered by spam blocker