Podlahářské práce

Podlahářské práce a příprava zakázek jsou pro nás prestižní záležitostí. Hlavním krédem naší společnosti je spokojený zákazník.

 

Provádíme tedy jak poradenský servis tak odborné podlahářské práce. Při přípravě zakázky podrobně seznámíme zákazníka s průběhem podlahářských prací, přibližným trváním podlahářských prací, cenou a termínem provedení daných podlahářských prací.

 

V rámci podlahářských prací provádíme přeměřování vlhkosti podkladu, případně není-li si zákazník jistý svým měřením, jsou naši odborně vyškolení podlaháři vysláni před samotným provedením podlahářských prací ke kontrolnímu přeměření.

 

Provádíme podlahářské práce jako montáž podlahových krytin libovolných ploch a rozměrů od nejjednodušších prostorových dispozic až po složité s vysokými nároky na vyřezání. Pokud je nerovný podklad naši podlaháři provedou jeho vyrovnání, případně navrhnou řešení, aby bylo možno podlahářské práce kvalitně provést na stabilní a rovný podklad.
O odbornosti našich podlahářů svědčí řada zakázek a vykonaných podlahářských prací po celé severní moravě a i širokém okolí jak pro malé zákazníky, tak pro řadu renomovaných subjektů.

 

To, že je naše společnost na trhu již po dlouhou dobu,svědčí o preciznosti a profesionalitě ve vykonávání podlahářských prací.

 

Podlahářské práce provádíme po celé České Republice.

 


Výhodná cena,kvalita a záruka za provedené podlahářské práce jsou pro nás samozřejmostí.

Všechna práva vyhrazena © 2019 Koberce Prim., Powered by spam blocker